Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти та визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю).
2011-03-31 15:47
Відповідно до статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти та визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю), що додаються.
Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ
Інд.70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 березня 2011 р. № 311
КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження
господарської діяльності з надання освітніх послуг
у системі загальної середньої і професійно-технічної
освіти та визначається періодичність здійснення
заходів державного нагляду (контролю)
1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти, є:
строк провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти;
наявність фактів порушення вимог законодавства, яке регулює питання щодо провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти.
2. Відповідно до встановлених критеріїв суб’єкти господарювання незалежно від форми власності відносяться до одного з трьох ступенів ризику — високого, середнього та незначного.
3. До суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться:
1) у системі загальної середньої освіти суб’єкти:
які провадять господарську діяльність з надання освітніх послуг у системі загальної середньої освіти не більш як один строк навчання, що встановлений для загальноосвітнього навчального закладу відповідного ступеня;
в яких під час здійснення попереднього заходу державного нагляду (контролю) виявлено факти порушення вимог законодавства, яке регулює питання щодо провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі загальної середньої освіти;
2) у системі професійно-технічної освіти суб’єкти, в яких:
строк провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі професійно-технічної освіти становить менш як три роки;
під час здійснення попереднього заходу державного нагляду (контролю) виявлено факти порушення вимог законодавства, яке регулює питання щодо провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі професійно-технічної освіти.
4. До суб’єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб’єкти:
які провадять господарську діяльність з надання освітніх послуг у системі загальної середньої освіти від одного до трьох строків навчання, що встановлені для загальноосвітнього навчального закладу відповідного ступеня;
в яких строк провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі професійно-технічної освіти становить від трьох до десяти років.
5. До суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться суб’єкти, що не належать до суб’єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.
6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання з надання освітніх послуг у системі загальної середньої і професійно-технічної освіти здійснюються з такою періодичністю:
з високим ступенем ризику — не частіше ніж один раз на рік;
із середнім ступенем ризику — не частіше ніж один раз на три роки;
з незначним ступенем ризику — не частіше ніж один раз на п’ять років.
Каждый ваш вклад имеет большое значение. Поддержите независимые научные исследования автора и помогите более глубоко изучать важные темы сегодняшнего дня
Пополнить банку на независимые научные исследования
Просмотров всего: 4712 Просмотров сегодня: 1
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ РОЗ'ЯСНЕННЯ 21.12.2011 Деякі питання практичного застосування Закону України "Про захист персональних даних"
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ НАКАЗ № 487 від 28.10.2010